Previous Next

Ismét új eszközzel gazdagodott egyesületünk

Régóta valljuk, hogy ha sok jót teszel, akkor előbb-utóbb téged is jó dolgok fognak érni! Ismét egy óriási jelentőségű eszközzel gazdagodott egyesületünk egy olyan szakterületen, ahol tényleg nagy szükség volt a segítségre. A héten vehettünk át Fülöp Norberttől, a BARK Magyarországi képviselőjétől egy, a cége által forgalmazott négyfős gumicsónakot, amely nélkülözhetetlen eszköze lesz búvárainknak és vizimentőinknek a beavatkozások során.
Végigtekintve egyre gyarapodó eszközparkunkon, számtalan cég, vállakozás, támogató jut eszünkbe, akik önzetlenül segítettek akkor, amikor egy-egy eszköz beszerzése lehetetlennek tűnt a számunkra, és számtalan olyan ember jut eszünkbe, mint Norbi, aki számára a segíteni akarás épp ugyanolyan fontos, mint a mi számunkra.
Hálásan köszönjük a segítséget a BARK Magyarországnak! www.bark.hu

Támogasd te is a különleges mentőket!

Támogatóink

 

 

Meteorologóiai riasztás

Tűzgyújtási tilalom

 
 
 

Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hírei

Szervezetünk a Palóc Mentőcsoport tagja

© 2017 Ipoly-völgyi Különleges Mentőegyesület - minden jog fenntartva

Please publish modules in offcanvas position.

Ez az oldal sütiket használ, melyek a gépeden tárolódnak. A böngészéssel ezt elfogadod. További információk itt.