Previous Next

Úszás a jeges vízben

Egyesületünk -társadalmi szervezetként- megalakulása óta igyekszik szaktudásával és eszközparkjával segíteni minden építő jellegű kezdeményezést. Így történt ez az elmúlt hétvégén is, amikor Balassagyarmaton, a Civitas Fortissima ünnepség keretében a Legbátrabb Város legbátrabb lakói úsztak egyet az alig pár fokos Nyírjesi- tóban. A versenyzőknek a helyszíni orvosi vizsgálat után, az általunk a jégbe vágott, 50 méteres pályán kellett leúszniuk a távot az országosan ismert Schirilla György biztató szavai mellett. Az úszást egyesületünk búvárai és vizimentői biztosították a vízből és a partról egyaránt, de szerencsére senki sem szorult segítségre a jó hangulatú rendezvényen. 
Ezúton is szeretnénk gratulálni a nem hétköznapi teljesítményhez minden résztvevőnek!

Támogasd te is a különleges mentőket!

Támogatóink

 

 

Meteorologóiai riasztás

Tűzgyújtási tilalom

Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hírei

Szervezetünk a Palóc Mentőcsoport tagja

 

Ez az oldal sütiket használ, melyek a gépeden tárolódnak. A böngészéssel ezt elfogadod. További információk itt.