Previous Next

Szolgálati célú kishajóvezetői végzettség

Egyesületünk tevékenységi körébe beletartozik a vízi és az árvízi mentés, és ennek keretében három tagtársunk szerezte meg az elmúlt hónapokban a szolgálati célú kishajóvezetői végzettséget Budapesten. Ezzel a jogosítással, amellyel egyesületünknek immár négy tagja rendelkezik, lehetőség nyílik nagyteljesítményű, hajólevéllel rendelkező, legfeljebb 20 méter hosszú és 12 fő befogadására alkalmas vízijárműveknek a Dunán történő vezetésére is. Gratulálunk Péter Hegedűs, József Antal és Arnold Farkas tagtársainknak a sikeresen letett vizsgákhoz, a Visegrádi Alapnak (International Visegrad Fund) pedig köszönjük a tanfolyam elvégzéséhez, a gyakorlati képzés lebonyolításához és a vizsgákhoz nyújtott anyagi támogatást!

Köszönjük, hogy ti is segítetek nekünk...!

Támogatóink

 

 

Meteorologóiai riasztás

Tűzgyújtási tilalom

Nógrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hírei

Szervezetünk a Palóc Mentőcsoport tagja

 

Keresés az oldalon

© 2020 Ipoly-völgyi Különleges Mentőegyesület - minden jog fenntartva

Ez az oldal sütiket használ, melyek a gépeden tárolódnak. A böngészéssel ezt elfogadod. További információk itt.